GALANTA, Z. KODÁLYA 787/6

Posted on Posted in Priestory na prenájom - Zoltána Kodálya

AKTUÁLNA PONUKA:

I. Kancelárske priestory na prenájom v centre Galanty na III. poschodí administratívnej budovy na ul. Z. Kodálya 787/6. Jedná sa o dvojkanceláriu s rozlohou 14,66 m2 + 14,66 m2 /medzi kanceláriami sú prechodové dvere/ s možnosťou napojenia sa na internet a inštalácie klimatizačného zariadenia, kancelária je vybavená aj s umývadlom. Cena prenájmu vrátane energií je 185,– EUR bez DPH.

Vstup do budovy je pre našich nájomníkov neobmedzený.
Parkovanie pre nájomníkov je zabezpečené na našom parkovisku za budovou bez poplatku.
V objekte sa nachádza aj kaviareň.

 

II. Kancelársky priestor a menší skladový priestor na prenájom v centre Galanty vo vedľajšej stavbe administratívnej budovy na ul. Z. Kodálya 787/6. Kancelária s malou vedľajšou miestnosťou má rozlohu: 9,35 m2 + 3,9 m2. Skladový priestor má rozlohu 4 m2, výška 3,30 m. Cena prenájmu kancelárie vrátane preddavkov za energie je 115,– EUR mesačne bez DPH. Cena prenájmu skladového priestoru je 30,– EUR mesačne bez DPH.

 

III. Nebytový priestor na prenájom s rozlohou 68 m2 na obchodné, skladové a iné podnikateľské účely v centre Galanty na ul. Z. Kodálya 787/6. Cena prenájmu dohodou.

 

 

 

IV. Nebytový priestor na prenájom s rozlohou 48 m2 na obchodné, skladové a iné podnikateľské účely v centre Galanty na ul. Z. Kodálya 787/6. Cena prenájmu dohodou.

 

 

 

V. Nebytový priestor na prenájom s rozlohou cca 167 m2 na prevádzkovanie vínnej pivnice alebo na iné podnikateľské účely v centre Galanty na ul. Z. Kodálya 787/6. Cena prenájmu dohodou.